13 Haziran 2012 Çarşamba

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Şehir içi Taşımacılık, şehirlerarası taşımacılık ve Evden eve nakliyat Zorlu bir serüvendir. Özellikle evden eve nakliyat sektörü kaliteli ve fonksiyonel hizmet vermenin gerekliliği üzerine gelişmeler Müşteri referanslarının önemli olduğu taşımacılık sektöründe iyi ve kaliteli hizmet vermek aslında orta uzun vadede yatırımdır. Bu anlayışla Türkiye'de gerek personel gerekse araç ve ekipman anlamında hergeçen gün teknolojiyi takip ederek müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

1) Müşterilerimizin istek ve görüşlerine parelel  olarak hazırladığımız taşınma planının öncesinde ve sonrasında verdiğimiz kaliteli hizmetin yanı sıra müşteri odaklıda çalışma prensibine göre hareket etmemizden dolayı portföy ve prestijimiz an be an yükselmektedir. Bizim işimize bağlılığımız ve sizlerin verdiği destek ile her geçen gün daha modern ev taşıma teknikleri ile hizmet sunmaya devam ediyoruz.
Bizim Sorunumuz rakip firmaların kaça götürdüğü ne kadar götürdüğü değil; Hiperaktif evden eve nakliyatın koşulsuz müşteri menmuniyetini sağlamak gayretidir. Bunun için eşyalarınızı yeni yerine yerleştirene kadar bizim kalitemizi yaşamanız için mücadele ediyoruz…

Yılların vermiş olduğu deneyim bizi yormadı deneyimin vermiş olduğu özgüven ise sorunsuz işler çıkarmaya devam ettiriyor. Evden eve nakliyat alanında verdiğimiz hizmetlerin yanında daha pek çok hizmeti de beraberinde vermekteyiz. Nakliyat isteklerinizi değerlendirirken nereden nereye taşıma yapılacağını, kat durumu, asansör durumu, eşya çokluğu, oda sayısı, varsa çok değerli eşyalarınız gibi konularda bilgi vermeniz zorunluktur bu bilinçte olmanızı rica ediyoruz. Ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir size gerekli tüm bilgiyi gelen yetkili arkadaş bildirmekle yükümlüdür. Ayrıntılı bilgi için Evden eve nakliyat İstanbul sayfamıza baka bilirsiniz.